MEDAX Systems s.r.o.

Společnost MEDAX Systems s.r.o. byla založena v roce 2008 jako česká společnost s použitím vlastního kapitálu zakladatelů. Společnost má sídlo a vývojové centrum v Ostravě a pobočku v Praze. Všechny regiony ČR jsou pokryty buď ze zmíněných poboček nebo prostřednictvím externích reprezentantů. Zakladatelé, zaměstnanci a spolupracovníci společnosti mají dlouholeté zkušenosti z oblasti problematiky informačních technologií a zdravotnické sféry.

Hlavním produktem společnosti MEDAX Systems s.r.o. je modulární informační systém SmartMEDIX® pro zařízení v zdravotnické či sociální sféře. SmartMEDIX® nachází uplatnění od malých ordinací přes větší zařízení poliklinik, specializovaných zdravotnických či sociálních zařízení až po nasazení jako expertní systém ve vybraných oborech.

Cílem společnosti je dlouhodobý vývoj systému SmartMEDIX® s důrazem na spokojenost klientů. Cestou k dosažení spokojenosti klientů jsou jednak exkluzivní vlastnosti systému, dále pak korektnost v obchodním vztahu daná vybranými reprezentanty, systémem řízení vztahů se zákazníky a v neposlední řadě nepodsouváním reklamy prostřednictvím produktu.